GPS-Assist to natychmiastowa pomoc w każdym przypadku i w każdym miejscu Europy.

Z nami nie musisz się martwić o nagły, często drastycznie wysoki koszt holowania, ponieważ wszystko masz już z góry opłacone.
Nie ważne w którym miejscu Europy się znajdziesz, możesz liczyć na naszą pomoc - bezgotówkowo i bez limitu km!

Oferta dla międzynarodowych firm transportowych do 3,5 tony.

Naszą ofertę kierujemy w dużej mierze do międzynarodowych firm transportowych do 3,5 tony. To właśnie firmy transportowe są najbardziej narażone na wiele nieprzewidzianych sytuacji drogowych.
Wiemy co dla Ciebie ważne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży transportu międzynarodowego wiemy jak duże mogą być koszty nieprzewidzianych zdarzeń na drodze.

Kompleksowa obsługa od samego początku

Nieszczęśliwe zdarzenia to nie tylko koszt finansowy. To również stres, konieczność szukania pomocy na danym terenie oraz stracony czas! To właśnie ten stracony czas może okazać się największą bolączką podczas zdarzenia drogowego dlatego dbamy o to aby, już od momentu zgłoszenia zadziałać błyskawicznie i kompleksowo zająć się całą sprawą.

Oferta dla firm posiadających auta osobowe

Naszą ofertę z pewnością docenią również właściciele firm, którzy posiadają auta osobowe jeżdżące po całej Europie. Natychmiastowa pomoc, jasna procedura w razie wypadku i z góry określona kwota abonamentu – to wszystko pozwoli Ci spać spokojnie nawet przy dużej liczbie pojazdów w firmie.

Oferta dla klientów indywiudalnych

Co ważne, nie zapominamy również o klientach indywidualnych. Mamy świadomość, że podróż samochodem podczas urlopu, szczególnie po nowych, nieznanych terenach potrafi zaskoczyć nagłą awarią lub losowym zdarzeniem na drodze. Dlatego przygotowaliśmy specjalne 14 dniowe pakiety urlopowe, które zapewnią każdemu kierowcy większy spokój i pewność podróży.

Chciałbyś rozpocząć współpracę? Zapraszamy do kontaktu!

GPS Assist to nie tylko profesjonalne usługi, ale również ludzie, którzy tworzą naszą firmę. Cechuję nas pozytywne nastawienie, szczera chęć pomocy i otwartość. Z przyjemnością porozmawiamy o tym co możemy dla Ciebie zrobić.
Skontaktuj się